SOCIÁLNE MÉDIÁ

Vytvoríme vám úspešný a trvalý biznis na sociálnych sieťach, postaráme sa o rast vášho podnikania na internete. Vytvoríme spoločnú stratégiu, ciele a koncept ich naplnenia. Spoločne vybudujeme komunitu vašich budúcich zákazníkov a odberateľov tovarov a služieb.

WEB & ESHOP

Vaše podnikanie si zaslúži internetovú prezentáciu v podobe web stránky alebo vlastného e-shopu – internetového obchodu. Vytvoríme pre vás web stránku, ktorá bude spĺňať najvyššie dizajnové štandardy a výkonnostné pravidlá. Postaráme sa o bezchybný chod a rast vášho nového webu alebo e-shopu.

GOOGLE ADS & SEO

Ponúkame vám možnosť vytvoriť si vlastnú reklamnú kampaň na internete. Získajte najvyššie pozície vo vyhľadávaní Google. Využite jedinečné možnosti reklamných kampaní PPC (plať za kliknutie) a získajte návštevníkov – zákazníkov vašej web stránky a internetového obchodu. Váš biznis bude rásť na najvyššie pozície.

KOMPLEXNÁ KAMPAŇ NA MIERU

Chcete si vybudovať kompletné podnikanie na internete, vrátane vytvorenia web stránky alebo e-shopu, zapojenia sociálnych médií a reklamnej kampane? Využite možnosti kompletnej kampane na mieru s profesionálnou analýzou vašich potrieb a určenia si cieľov.

DIZAJN

Zverte sa do rúk našim grafikom, ktorí vám spracujú a vytvoria profesionálne logo, vizitky a kompletnú korporátnu identitu šitú na mieru vašej firme a odvetviu podnikania. Vytvoríme vám grafický návrh web stránky, ktorý bude reprezentovať vašu identitu.

ONLINE KONZULTÁCIA | FREE

Nemáte zatiaľ vyčlenené financie na marketing a chcete získať kompletnú konzultáciu? Využite naše marketingové konzultácie úplne zadarmo. Podrobne vás prevedieme možnosťami marketingovej komunikácie vašej spoločnosti a spoločne naplánujeme oslovenie budúcich klientov v online a offline svete.

Ako Vám môžeme pomôcť?

alebo radšej telefonujete?

či máte chuť na kávu?